AKTUÁLNĚ / Ekologie

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
10.12.2018

V Opavě je už osm krmítek. Vzorně se o ně starají děti z mateřských a základních škol

OPAVA

V opavských parcích přibyla v těchto dnech další veřejná krmítka, celkově je jich již po městě rozmístěno už osm.

Kromě do těch dříve nainstalovaných na náměstích Slezského odboje a Svaté Hedviky, v sadech Svobody a u muzea mohou Opavané nově sypat dobroty ptáčkům také na Horově náměstí, náměstí Joy Adamsonové, Hozově nábřeží a u Městského útulku," uvedla koordinátorka EVVO opavského magistrátu Kateřina Hnátová.

Některá krmítka byla bohužel poškozena vandaly, po opravě jsou už ale na svém původním místě. O všechna se pečlivě starají děti z opavských mateřských a základních škol. „Největší díky si zaslouží Základní škola a Praktická škola Slezské odboje, kde krmítka nejen vyrábějí, ale i opravují,“ uzavřela Hnátová.

Autor / zdroj: Lada Dobrovolná

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tragická dopravní nehoda mezi Karvinou a Orlovou

Sedm týmů zdravotnické záchranné a dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý ráno u vážné nehody tří osobních automobilů a nákladního voz

Post

V restauraci byla nahlášena bomba

Ve čtvrtek krátce před polednem oznámil anonymně na tísňovou linku 158 mužský hlas umístění bomby v restauraci na ulici Žižkova v Karviné.

Post

Gastronomické orgie vtrhnou do Starého Bohumína, startuje tu první ročník Food festivalu

Jedinečná gastronomická událost se chystá ve Starém Bohumíně. Nedělní den plný slaných a sladkých lahůdek i osvěžujících drinků, mezinárodní souboj šé

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA