AKTUÁLNĚ / Doprava

12.9.2011

V Havířově budou opravovat frekventovanou okružní křižovatku, řidiči musí počítat s omezením

HAVÍŘOV

Oprava okružní křižovatky v Havířově omezí až do víkendu provoz u vlakového nádraží. Silničáři budou od středy frézovat a sanovat povrch rondelu a obnovovat dopravní značení na jednom z frekventovaných míst města.

"Opravy silničního povrchu velkého kruhového objezdu od poloviny tohoto týdne částečně a o víkendu zcela omezí dopravu na této frekventované okružní křižovatce," uvedla mluvčí Havířova Eva Wojnarová.

Částečně bude doprava omezena od 14. září od osmi hodin ráno do 17. září do osmi ráno. Objízdná trasa stanovena není, v provozu vždy zůstane jeden z jízdních pruhů. Úplně se rondel uzavře pro dokončovací práce v sobotu 17. září od osmi ráno, uzavírka potrvá do neděle 18. září do osmi večer.

Při opravách rondelu budou silničáři obnovovat vodorovné značení na silnici.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Bezplatná právní poradna pro obyvatele Nového Jičína opět otevírá

Bezplatná právní poradna pro občany Nového Jičína bude od 3. června 2020 opět v provozu. Po dvouměsíční pauze způsobené koronavirovou epidemií bude v

Post

Testování dobrovolníků na protilátky proti koronaviru ukončeno

Na začátku května spustil Moravskoslezský kraj testování na nový typ koronaviru. Jeho cílem bylo ověřit promořenost obyvatel na jeho reprezentativním

Post

Porodnice Vítkovické nemocnice se vrací k předporodním kurzům i k prohlídkám

Po několikaměsíční pauze způsobené koronavirovou epidemií se v porodnici Vítkovické nemocnice v Ostravě opět uskuteční předporodní kurzy.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě