AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
21.5.2018

Požár automobilu zaparkovaného u rodinného domu

DĚTMAROVICE

Tři jednotky hasičů vyjely v brzkých ranních hodinách v neděli 20. 5. 2018 k nahlášenému požáru osobního automobilu zaparkovaného u rodinného domu v obci Dětmarovice.

Operační středisko HZS MSK přijalo tísňové volání v 00:35 hodin. Na místo byly ihned vyslány 2 jednotky profesionálních hasičů z Moravskoslezského kraje ze stanic Orlová a Karviná spolu s dobrovolnými kolegy z Orlové-Poruby. Na místě zasahovaly celkem 4 cisterny hasičů.

Po příjezdu na místo události hasiči okamžitě nasadili na likvidaci požáru osobního vozidla a části zateplení rodinného domu, na které se požár rozšířil od hořícího automobilu, u kterého bylo vozidlo zaparkováno, dva vodní proudy. Hasiči svým rychlým a profesionálním zásahem zabránili vzniku větších škod, neboť v době příjezdu první jednotky se oheň již rozšiřoval na střechu rodinného domu. Hasiči dostali požár po kontrolu za pouhých 30 minut za použití kombinace hasící pěny a vody, dalších 30 minut jim zabrala celková likvidace.

Příčina požáru je zatím v šetření vyšetřovatelů HZS MSK. Škoda způsobená požárem byla předběžně vyčíslena na 500 tisíc Kč.

Autor / zdroj: Ing. Lukáš Popp

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Ostravě dojde k dalšímu omezení hazardu

Obecně závazná vyhláška o loteriích začala v Ostravě platit 1. ledna 2017. K další regulaci v Ostravě dojde od 1. července letošního roku.

Post

Komorní scéna Aréna uvádí poslední premiéru sezóny

Čtvrtou premiérou, která uzavře sezónu 2018/2019 v Komorní scéně Aréna, je Zimní slunovrat z pera současného německého autora Rolanda Schimmelpfenniga

Post

Díky novému rentgenu jsou v Nemocnici Nový Jičín pacienti vyšetřeni rychleji

Kratší doba na vyšetřovně i rychlejší zhodnocení rentgenového snímku. Takové jsou výhody nového rentgenu Ysio Max, který za 5,53 miliónu korun pořídil

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA