AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis:
21.5.2018

Požár automobilu zaparkovaného u rodinného domu

DĚTMAROVICE

Tři jednotky hasičů vyjely v brzkých ranních hodinách v neděli 20. 5. 2018 k nahlášenému požáru osobního automobilu zaparkovaného u rodinného domu v obci Dětmarovice.

Operační středisko HZS MSK přijalo tísňové volání v 00:35 hodin. Na místo byly ihned vyslány 2 jednotky profesionálních hasičů z Moravskoslezského kraje ze stanic Orlová a Karviná spolu s dobrovolnými kolegy z Orlové-Poruby. Na místě zasahovaly celkem 4 cisterny hasičů.

Po příjezdu na místo události hasiči okamžitě nasadili na likvidaci požáru osobního vozidla a části zateplení rodinného domu, na které se požár rozšířil od hořícího automobilu, u kterého bylo vozidlo zaparkováno, dva vodní proudy. Hasiči svým rychlým a profesionálním zásahem zabránili vzniku větších škod, neboť v době příjezdu první jednotky se oheň již rozšiřoval na střechu rodinného domu. Hasiči dostali požár po kontrolu za pouhých 30 minut za použití kombinace hasící pěny a vody, dalších 30 minut jim zabrala celková likvidace.

Příčina požáru je zatím v šetření vyšetřovatelů HZS MSK. Škoda způsobená požárem byla předběžně vyčíslena na 500 tisíc Kč.

Autor / zdroj: Ing. Lukáš Popp

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Pacienti Vítkovické nemocnice mají vlastní knihobudku

Knihobudky, miniknihovny, veřejné knihovničky. Takto jsou obvykle označována místa pro volné a bezplatné půjčování a sdílení knih, kterých je v Česku

Post

Nový Jičín podepsal dohodu o ukončení výstavby útulku pro psy

Výstavba útulku byla definitivně zastavena. Město Nový Jičín uzavřelo se stavení firmou dohodu o ukončení smlouvy a o vypořádání nároků, které nedokon

Post

V pivovaru Radegast byla zahájena stavba nové plechovkové linky

V pivovaru v Nošovicích byl položen základní kámen nové plechovkové linky. Jedná se o investici za víc než 600 milionů korun.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA