AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.7.2020

Banální přestupek se během chvíle změnil v trestný čin

OSTRAVA

V sobotu krátce před 19. hodinou u jedné z prodejen potravin v Ostravě – Mariánských Horách strážníci spatřili muže, který konzumoval alkoholické nápoje na místě, kde je to zakázáno. Po provedené lustraci se tento muž vzápětí stal osobou podezřelou ze spáchání trestného činu.

V sobotní podvečer v Ostravě – Mariánských Horách na ulici 1. Máje u prodejny potravin U Kocourů upoutal pozornost strážníků muž, který zde konzumoval láhvové pivo. Pivo totiž konzumoval na místě, kde je konzumace alkoholických nápojů  zakázána obecně závaznou vyhláškou města Ostravy.

Poté, co byl muž strážníky vyzván k prokázání totožnosti, jim sdělil, že žádné doklady u sebe nemá. Protože nebyl na místě schopen věrohodným způsobem hlídce prokázat svou totožnost, byl předveden na služebnu Policie České republiky.

Provedenou lustrací v dostupných evidencích bylo následně zjištěno, že se jedná o 37letého muže slovenské národnosti. Tomuto muži bylo v roce 2006 uloženo vyhoštění z České republiky. V České republice tak pobýval nelegálně.

Výtečníka, který vědomě mařil výkon úředního rozhodnutí si tak hned na místě ponechali kolegové z Policie České republiky k dalším úkonům.

Autor / zdroj: Jindřich Machů

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Svůj chodník chtěl postavit z obecního

Na kuriózní případ krádeže vyjížděli ve středu ve večerních hodinách strážníci do Ostravy – Vítkovic.

Post

Další sanitáře vychová na podzim AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Českém Těšíně

Mimořádný zájem registruje AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická o akreditovaný kurz sanitáře, který pořádá v podzimním t

Post

Frýdek-Místek bude cílem jedné z etap cyklistického závodu Czech Tour

Frýdek-Místek bude i letos součástí prestižního a největšího etapového závodu profesionálních cyklistů v České republice Czech Tour. V sobotu 8. srpna

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě