AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.3.2018

Světový den ledvin v Městské nemocnici Ostrava

OSTRAVA

Ve čtvrtek 8. března se Městská nemocnice Ostrava zapojí popáté do Světového dne ledvin. Nabízí možnost bezplatného preventivního vyšetření.

Zájemcům bude změřena hladina krevního cukru, vyšetřena moč, zkontrolován krevní tlak a stanoven tzv. body mass index (BMI). Rodinní příslušníci dialyzovaných pacientů i široká veřejnost si mohou prohlédnout prostory moderního dialyzačního střediska.

B ezplatná prohlídka je naplánována v době od 8 do 13 hodin v ambulanci Nefrologického a hemodialyzačního centra MNO. Rodinní příslušníci a přátele dialyzovaných pacientů mohou v době od 8 do 12 hodin s lékaři a sestrami probrat možnosti léčby a další podporu jejich dialyzovaných blízkých.

Letošní ročník je věnován především zdraví žen, ale 8. března jsou na vyšetření zváni samozřejmě také muži. Zájemcům o bezplatná vyšetření bude v případě nutnosti doporučena následná péče.

Bližší informace získáte na www.mnof.cz.

Autor / zdroj: Andrea Vojkovská

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Skvělá muzika, úžasná atmosféra a fantastičtí diváci, to byl Horečky fest 2019

Mnohožánrový, rodinný, hudební festival Horečky fest má už devět let své pevné místo v programu Frenštátského kulturního léta. Největší hudební akce n

Post

Tragická dopravní nehoda mezi Karvinou a Orlovou

Sedm týmů zdravotnické záchranné a dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý ráno u vážné nehody tří osobních automobilů a nákladního voz

Post

V restauraci byla nahlášena bomba

Ve čtvrtek krátce před polednem oznámil anonymně na tísňovou linku 158 mužský hlas umístění bomby v restauraci na ulici Žižkova v Karviné.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA