AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Popis:
10.12.2018

Podhorská nemocnice je podle ambulantních pacientů druhou nejlepší v Moravskoslezském kraji

BRUNTÁL

Podhorská nemocnice, člen skupiny AGEL, letos bodovala v anketě nezávislé organizace HealthCare Institute „Nemocnice České republiky 2018“. Nemocnice obsadila druhou příčku v hodnocení ambulantních pacientů Moravskoslezského kraje.

Organizace HealthCare Institute každoročně zveřejňuje výsledky celostátního projektu „Nemocnice ČR“, který byl letos realizován v období od 1. února do 31. srpna 2018. V rámci tohoto porovnávání bylo letos osloveno 155 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky.

„Jsme rádi, že se nám v silné konkurenci nemocnic Moravskoslezského kraje podařilo obsadit v tomto prestižním hodnocení druhé místo.  Je to pro nás cenná zpětná vazba toho, že péče, kterou poskytuje lékařský i nelékařský personál Podhorské nemocnice, je pozitivně vnímána našimi pacienty“, říká k umístění Podhorské nemocnice předseda představenstva MUDr. Petr Opletal.

Účinný systém sledování spokojenosti pacientů i zaměstnanců je přitom v Podhorské nemocnici zaveden už řadu let.  Od roku 2010 se pravidelně zapojuje do projektu organizace HealthCare Institute, který sleduje a vyhodnocuje spokojenost hospitalizovaných i ambulantních pacientů. V roce 2013 a 2015 se Podhorská nemocnice umístila na 2. místě mezi nemocnicemi v Moravskoslezském kraji a v letech 2016 a 2017 obsadila nemocnice 3. místo v kategorii Nejlepší nemocnice dle krajů v ČR.

Každoročně se umísťujeme mezi třemi nejlepšími nemocnicemi v Moravskoslezském kraji v anketě společnosti HealthCare Institute, která hodnotí spokojenost pacientů. Tímto naplňujeme naše poslání poskytovat kvalitní péči o pacienta, spojující nové poznatky medicíny s ošetřovatelským uměním a důrazem na posílení úlohy pacienta v procesu léčby“ uzavírá předseda představenstva Podhorské nemocnice MUDr. Petr Opletal s tím, že se nemocnice projektu zúčastní i v příštím roce.

Autor / zdroj: Bc. Lucie Drahošová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Mezinárodní soutěžní výstava modelářů v Ostravě opět v Bělském lese

Stovky modelářů a autorů papírových „vystřihovánek“ z České republiky, ale také ze Slovenska a Polska očekávají organizátoři mezinárodní výstavy papír

Post

Hvězdami letošní Ladné Čeladné budou Tata Bojs a Jaroslav Uhlíř

Pátý ročník festivalu Ladná Čeladná, který je určen všem generacím a především rodinám s dětmi, se uskuteční 2. a 3. srpna. Mezi hlavní hvězdy festiva

Post

Nejistá budoucnost hrochů v Evropě

Kolik hrochů žije v evropských zoologických zahradách? Proč může jejich počet v blízké budoucnosti klesnout, přestože se v lidské péči velmi dobře mno

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA