AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Popis:
10.12.2018

Děti v třinecké nemocnici dostaly bohatou mikulášskou nadílku

TŘINEC

Bohatou mikulášskou nadílku pro nemocné děti, které jsou nyní hospitalizované na dětské jednotce intenzivní péče a na dětském oddělení Nemocnice Třinec, přichystali členové spolku Nikdy nejsi sám. Tato třinecká nezisková organizace podporuje všechny činnosti, které obohacují a zkvalitňují život osob s postižením.

O velkou radost a překvapení se postarala paní Renata Czaderová, tentokrát s manželi Zahradnikovými. „Obrovské množství dárků jsme rozváželi v dětské postýlce, neboť všechny bychom je do rukou nepobrali. Polštářky, plyšáky, omalovánky, pohádkové knížky, hry, stavebnice, či sluchátka a další hračky věnoval spolek Nikdy nejsi sám, jehož zástupci naše malé pacienty navštěvují několikrát v roce,“ vysvětlila Andrea Ciencialová, herní terapeutka dětského oddělení. „Jako vždy nezapomněli i na maminky a babičky dětí, které jsou s nimi na pokoji,“ dodala Ciencialová.

Nemocnice Třinec je vděčná za poskytnuté dárky, neboť děti hospitalizované na jejím oddělení alespoň na chvíli zapomenou na bolest a nepříjemné pocity spojené s onemocněním. A úsměv u nemocných dětí je pro nemocnici a její zaměstnance největší odměnou.

Autor / zdroj: Irena Sikorová Nožková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tragická dopravní nehoda mezi Karvinou a Orlovou

Sedm týmů zdravotnické záchranné a dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý ráno u vážné nehody tří osobních automobilů a nákladního voz

Post

V restauraci byla nahlášena bomba

Ve čtvrtek krátce před polednem oznámil anonymně na tísňovou linku 158 mužský hlas umístění bomby v restauraci na ulici Žižkova v Karviné.

Post

Gastronomické orgie vtrhnou do Starého Bohumína, startuje tu první ročník Food festivalu

Jedinečná gastronomická událost se chystá ve Starém Bohumíně. Nedělní den plný slaných a sladkých lahůdek i osvěžujících drinků, mezinárodní souboj šé

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA