AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Popis:
10.12.2018

Děti v třinecké nemocnici dostaly bohatou mikulášskou nadílku

TŘINEC

Bohatou mikulášskou nadílku pro nemocné děti, které jsou nyní hospitalizované na dětské jednotce intenzivní péče a na dětském oddělení Nemocnice Třinec, přichystali členové spolku Nikdy nejsi sám. Tato třinecká nezisková organizace podporuje všechny činnosti, které obohacují a zkvalitňují život osob s postižením.

O velkou radost a překvapení se postarala paní Renata Czaderová, tentokrát s manželi Zahradnikovými. „Obrovské množství dárků jsme rozváželi v dětské postýlce, neboť všechny bychom je do rukou nepobrali. Polštářky, plyšáky, omalovánky, pohádkové knížky, hry, stavebnice, či sluchátka a další hračky věnoval spolek Nikdy nejsi sám, jehož zástupci naše malé pacienty navštěvují několikrát v roce,“ vysvětlila Andrea Ciencialová, herní terapeutka dětského oddělení. „Jako vždy nezapomněli i na maminky a babičky dětí, které jsou s nimi na pokoji,“ dodala Ciencialová.

Nemocnice Třinec je vděčná za poskytnuté dárky, neboť děti hospitalizované na jejím oddělení alespoň na chvíli zapomenou na bolest a nepříjemné pocity spojené s onemocněním. A úsměv u nemocných dětí je pro nemocnici a její zaměstnance největší odměnou.

Autor / zdroj: Irena Sikorová Nožková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Karvinští hasiči zachránili psa, propadl se ledem a skončil na ostrůvku

V neděli vyjeli patnáct minut po půl třetí odpoledne hasiči ze stanice HZS MSK Karviná k záchraně psa do místní části Fryštát.

Post

Na Novojičínsku se vážně zranil muž při pádu rogala

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v neděli u pádu z výšky na Novojičínsku. Po půl jedné bylo prostřednictvím tísňové linky nahlášeno zranění v

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA