AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
30.6.2019

Třinecké děti dostaly za vysvědčení volňásky na koupaliště

TŘINEC

Osvěžující odměnou obdarovalo na závěr školního roku všechny třinecké školáky a předškoláky statutární město Třinec. Za celoroční píli děti obdržely společně s vysvědčením jednorázovou volnou vstupenku na letní koupaliště v areálu STaRS, kterou mohou využít v průběhu celých prázdnin.

„Chceme každoročně potěšit děti malým dárkem za vysvědčení a odměnit je tak za snahu, kterou vynaložili během školního roku,“ podotkl náměstek primátorky Ivo Kaleta.

Vstupenky putovaly k téměř 4,5 tisícům dětí navštěvujících základní a mateřské školy zřizované městem Třinec, včetně žáků Církevní ZŠ a MŠ, dále SŠ, ZŠ a MŠ na ulici Jablunkovské a studentů nižších ročníků osmiletého gymnázia. Z volňásků se mohou radovat také uživatelé denního stacionáře Paprsek a dětské skupiny Pampeliška.

Pro děti je největším lákadlem na třineckém koupališti bezpochyby tobogán, dětské bazénky a pro ty nejmenší pak brouzdaliště se skluzavkou, delfínkem, který chrlí vodu, a vodotryskem. Kromě vodních radovánek si mohou návštěvníci užít i řadu sportovních aktivit, mezi něž patří beachvolejbal, tenis, stolní tenis, badminton, nohejbal, pétanque a další.

Více informací je možno získat na www.starstrinec.cz. Vstupenky jsou platné až do 31. srpna.

Autor / zdroj: Šárka Szlaurová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Paní Otilie z Domova Bílá Opava oslavila 100 let

Významné životní jubileum oslavila paní Otilie Moravcová. Narodila se před sto lety, 3. 11. 1919 v Albertovci. Nyní je klientkou Domova Bílá Opava, ka

Post

U požáru na Karvinsku zemřel profesionální hasič

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v úterý v noci v Petrovicích u Karviné u požáru střechy objektu v průmyslovém areálu. Během zásahu došlo ke smrtelném

Post

Krnovská nemocnice má novou lékárnu, metabolické centrum a onkologii

Slavnostní otevření nové lékárny, metabolického centra a onkologické ambulance se uskutečnilo ve Sdruženém zdravotnickém zařízení Krnov.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA