AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
30.6.2019

Třinecké děti dostaly za vysvědčení volňásky na koupaliště

TŘINEC

Osvěžující odměnou obdarovalo na závěr školního roku všechny třinecké školáky a předškoláky statutární město Třinec. Za celoroční píli děti obdržely společně s vysvědčením jednorázovou volnou vstupenku na letní koupaliště v areálu STaRS, kterou mohou využít v průběhu celých prázdnin.

„Chceme každoročně potěšit děti malým dárkem za vysvědčení a odměnit je tak za snahu, kterou vynaložili během školního roku,“ podotkl náměstek primátorky Ivo Kaleta.

Vstupenky putovaly k téměř 4,5 tisícům dětí navštěvujících základní a mateřské školy zřizované městem Třinec, včetně žáků Církevní ZŠ a MŠ, dále SŠ, ZŠ a MŠ na ulici Jablunkovské a studentů nižších ročníků osmiletého gymnázia. Z volňásků se mohou radovat také uživatelé denního stacionáře Paprsek a dětské skupiny Pampeliška.

Pro děti je největším lákadlem na třineckém koupališti bezpochyby tobogán, dětské bazénky a pro ty nejmenší pak brouzdaliště se skluzavkou, delfínkem, který chrlí vodu, a vodotryskem. Kromě vodních radovánek si mohou návštěvníci užít i řadu sportovních aktivit, mezi něž patří beachvolejbal, tenis, stolní tenis, badminton, nohejbal, pétanque a další.

Více informací je možno získat na www.starstrinec.cz. Vstupenky jsou platné až do 31. srpna.

Autor / zdroj: Šárka Szlaurová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tragická dopravní nehoda mezi Karvinou a Orlovou

Sedm týmů zdravotnické záchranné a dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý ráno u vážné nehody tří osobních automobilů a nákladního voz

Post

V restauraci byla nahlášena bomba

Ve čtvrtek krátce před polednem oznámil anonymně na tísňovou linku 158 mužský hlas umístění bomby v restauraci na ulici Žižkova v Karviné.

Post

Gastronomické orgie vtrhnou do Starého Bohumína, startuje tu první ročník Food festivalu

Jedinečná gastronomická událost se chystá ve Starém Bohumíně. Nedělní den plný slaných a sladkých lahůdek i osvěžujících drinků, mezinárodní souboj šé

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA