KULTURA / Divadlo

Popis:
6.3.2018

Nedělní dětská představení ve Frenštátě pod Radhoštěm úspěšně zahájila druhou sezónu

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Pohádkové neděle 4. března 2018 zahájily už druhou sezónu. Zájem o pohádková představení je takový, že se pořadatelé v tomto roce rozhodli u většiny pohádek rozšířit program na dvě představení v jeden den. Malí i velcí diváci se mohou těšit na čtyři divadelní představení a nově také jeden hravý koncert.

Malý sál frenštátského Domu kultury se v neděli 4. března dvakrát zcela zaplnil a to ve 13.30 a v 15.30 hodin. Za dětmi  přijely Veverka Terka a Myška Klárka z autorského divadélka Ententýky. Tentokrát přijely spolu se svou novou kamarádkou vločkou Evženkou. Společně zažívaly napínavé zimní dobrodružství v pohádce o koloběhu vody a kamarádství. Do příběhu zapojily i publikum a na oslavu toho, že nakonec všechno dobře dopadlo, si společně s dětmi zazpívaly a zatancovaly přímo na pódiu. "To bylo úžasné. Já jsem tak ráda, že tady ty pohádky jsou, je to pro nás mnohem dostupnější, že nemusíme dojíždět za divadlem nikam daleko. Já sama se vždycky už nemůžu dočkat," svěřila se jedna z maminek.

Hravý koncert s názvem Putování královstvím hudby je připraven na neděli 18. března 2018 v 15.30 hodin. V neděli 29. dubna 2018 ve 13.30 a 15.30 za dětmi přijede divadélko Koloběžka z Nového Jičína se svou veselou Houbařskou pohádkou. Pohádku O chytré opičce Itě  zahraje 7. října 2018 loutkové divadlo Rolnička z Kopřivnice. Poslední pohádku chystají pořadatelé v prosinci, konkrétní titul je ale prozatím v jednání.

Vstupenky na všechna představení jsou vždy v předprodeji před jednotlivými pohádkami a následně ve frenštátském Turistickém informačním centru.

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

Doporučujeme

PNEUCENTRUM PROFI s.r.o - PNEUSERVIS pro osobní, dodávkové, nákladní, zemědělské, průmyslové, EM vozy a motocykly

3D3 geometrie pro os., dod. a offroad vozy, autodiagnostika, čištění a diagnostika autoklimatizace, seřizování světel pomocí regloskopu,opravy autoskel, AUTOSERVIS. PNEUCENTRUM PROFI s.r.o., Frýdecká 277, 739 61 Třinec, tel.: 558 329 923, 776 766 766.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Vítkovice vyučily Olomouc v produktivitě

Vítkovice v dohrávce 18. kola zlomily Olomouc dvěma brankami v přesilovce a jednou v oslabení a především výbornou defenzivní prací. Po páté domácí vý

Post

Zastupitelé v Krnově zvolili nové vedení města

V pondělí se uskutečnilo ustavující zasedání Zastupitelstva města Krnova. Nejdůležitější posty si mezi sebou rozdělila koalice složená z Krnovských pa

Post

Starý inkubátor pomáhá sbírat bavlněná klubíčka pro miminka

Starý vyřazený inkubátor putuje v posledních týdnech po akcích v Moravskoslezském kraji a sbírá bavlnu pro dobrou věc – na pomoc nejmenším pacientům V

PARTNEŘI

www.pneucentrumprofi.cz www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě