KULTURA / Divadlo

Popis:
6.3.2018

Nedělní dětská představení ve Frenštátě pod Radhoštěm úspěšně zahájila druhou sezónu

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Pohádkové neděle 4. března 2018 zahájily už druhou sezónu. Zájem o pohádková představení je takový, že se pořadatelé v tomto roce rozhodli u většiny pohádek rozšířit program na dvě představení v jeden den. Malí i velcí diváci se mohou těšit na čtyři divadelní představení a nově také jeden hravý koncert.

Malý sál frenštátského Domu kultury se v neděli 4. března dvakrát zcela zaplnil a to ve 13.30 a v 15.30 hodin. Za dětmi  přijely Veverka Terka a Myška Klárka z autorského divadélka Ententýky. Tentokrát přijely spolu se svou novou kamarádkou vločkou Evženkou. Společně zažívaly napínavé zimní dobrodružství v pohádce o koloběhu vody a kamarádství. Do příběhu zapojily i publikum a na oslavu toho, že nakonec všechno dobře dopadlo, si společně s dětmi zazpívaly a zatancovaly přímo na pódiu. "To bylo úžasné. Já jsem tak ráda, že tady ty pohádky jsou, je to pro nás mnohem dostupnější, že nemusíme dojíždět za divadlem nikam daleko. Já sama se vždycky už nemůžu dočkat," svěřila se jedna z maminek.

Hravý koncert s názvem Putování královstvím hudby je připraven na neděli 18. března 2018 v 15.30 hodin. V neděli 29. dubna 2018 ve 13.30 a 15.30 za dětmi přijede divadélko Koloběžka z Nového Jičína se svou veselou Houbařskou pohádkou. Pohádku O chytré opičce Itě  zahraje 7. října 2018 loutkové divadlo Rolnička z Kopřivnice. Poslední pohádku chystají pořadatelé v prosinci, konkrétní titul je ale prozatím v jednání.

Vstupenky na všechna představení jsou vždy v předprodeji před jednotlivými pohádkami a následně ve frenštátském Turistickém informačním centru.

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

Doporučujeme

PNEUCENTRUM PROFI s.r.o - PNEUSERVIS pro osobní, dodávkové, nákladní, zemědělské, průmyslové, EM vozy a motocykly

3D3 geometrie pro os., dod. a offroad vozy, autodiagnostika, čištění a diagnostika autoklimatizace, seřizování světel pomocí regloskopu,opravy autoskel, AUTOSERVIS. PNEUCENTRUM PROFI s.r.o., Frýdecká 277, 739 61 Třinec, tel.: 558 329 923, 776 766 766.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Karlovy Vary doma podlehly Třinci

Na první gól zápasu si museli diváci počkat takřka půl hodiny herního času, kdy i přes zajímavou aktivitu Energie otevřeli skóre hosté. Na Karlovarské

Post

Mladá Boleslav vedla, Vítkovice však zápas otočili

Zápas byl od počátku velice vyrovnaný, ačkoli mírně střelecky navrch měli právě Bruslaři. Ti své příležitosti v gól přetavili ale až v závěru druhé tř

Post

Zlín doma poprvé prohrál, podlehl Baníku

První poločas skončil bez branek, ale v tom druhém otevřel gólový účet duelu v 62. minutě Baroš. Vzápětí bylo pro domácí ještě hůř, protože se trefil

Reklama

www.pneucentrumprofi.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.pneucentrumprofi.cz www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA