KULTURA / Divadlo

Popis:
6.3.2018

Nedělní dětská představení ve Frenštátě pod Radhoštěm úspěšně zahájila druhou sezónu

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Pohádkové neděle 4. března 2018 zahájily už druhou sezónu. Zájem o pohádková představení je takový, že se pořadatelé v tomto roce rozhodli u většiny pohádek rozšířit program na dvě představení v jeden den. Malí i velcí diváci se mohou těšit na čtyři divadelní představení a nově také jeden hravý koncert.

Malý sál frenštátského Domu kultury se v neděli 4. března dvakrát zcela zaplnil a to ve 13.30 a v 15.30 hodin. Za dětmi  přijely Veverka Terka a Myška Klárka z autorského divadélka Ententýky. Tentokrát přijely spolu se svou novou kamarádkou vločkou Evženkou. Společně zažívaly napínavé zimní dobrodružství v pohádce o koloběhu vody a kamarádství. Do příběhu zapojily i publikum a na oslavu toho, že nakonec všechno dobře dopadlo, si společně s dětmi zazpívaly a zatancovaly přímo na pódiu. "To bylo úžasné. Já jsem tak ráda, že tady ty pohádky jsou, je to pro nás mnohem dostupnější, že nemusíme dojíždět za divadlem nikam daleko. Já sama se vždycky už nemůžu dočkat," svěřila se jedna z maminek.

Hravý koncert s názvem Putování královstvím hudby je připraven na neděli 18. března 2018 v 15.30 hodin. V neděli 29. dubna 2018 ve 13.30 a 15.30 za dětmi přijede divadélko Koloběžka z Nového Jičína se svou veselou Houbařskou pohádkou. Pohádku O chytré opičce Itě  zahraje 7. října 2018 loutkové divadlo Rolnička z Kopřivnice. Poslední pohádku chystají pořadatelé v prosinci, konkrétní titul je ale prozatím v jednání.

Vstupenky na všechna představení jsou vždy v předprodeji před jednotlivými pohádkami a následně ve frenštátském Turistickém informačním centru.

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Karvinští hasiči zachránili psa, propadl se ledem a skončil na ostrůvku

V neděli vyjeli patnáct minut po půl třetí odpoledne hasiči ze stanice HZS MSK Karviná k záchraně psa do místní části Fryštát.

Post

Na Novojičínsku se vážně zranil muž při pádu rogala

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v neděli u pádu z výšky na Novojičínsku. Po půl jedné bylo prostřednictvím tísňové linky nahlášeno zranění v

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA