KULTURA / Ostatní

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2018

Svátek dřeva se uskuteční na Horečkách už po šesté

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Už tuto sobotu ožijí Horečky, krásná přírodní oblast na pomezí Frenštátu šestým ročníkem Svátku dřeva. Je to krásná akce, která doslova "voní dřevem".

Celodenní atraktivní program, spoustu zábavy pro všechny generace. Vedle soutěže poloprofesionálních dřevorubeckých týmů se můžete těšit také na soutěž rodinných týmů, úžasnou exhibici v Timbersportu i na hvězdný hudební projekt Beránci a vlci, oceněný cenou hudební akademie Anděl 2017.

Součástí akce bude také slaňování z věže skokanského můstku, ukázka sokolnictví, stahování dřeva koněm, soutěže pro děti, prezentace elektro kol na beskydských trailech, unikátní příležitost vidět a osahat si speciální lesní a zemědělskou techniku a mnoho dalšího.

Vstup mají všichni zdarma.

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Karvinští hasiči zachránili psa, propadl se ledem a skončil na ostrůvku

V neděli vyjeli patnáct minut po půl třetí odpoledne hasiči ze stanice HZS MSK Karviná k záchraně psa do místní části Fryštát.

Post

Na Novojičínsku se vážně zranil muž při pádu rogala

Zdravotnická záchranná služba zasahovala v neděli u pádu z výšky na Novojičínsku. Po půl jedné bylo prostřednictvím tísňové linky nahlášeno zranění v

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA