KULTURA / Ostatní

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2018

Svátek dřeva se uskuteční na Horečkách už po šesté

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Už tuto sobotu ožijí Horečky, krásná přírodní oblast na pomezí Frenštátu šestým ročníkem Svátku dřeva. Je to krásná akce, která doslova "voní dřevem".

Celodenní atraktivní program, spoustu zábavy pro všechny generace. Vedle soutěže poloprofesionálních dřevorubeckých týmů se můžete těšit také na soutěž rodinných týmů, úžasnou exhibici v Timbersportu i na hvězdný hudební projekt Beránci a vlci, oceněný cenou hudební akademie Anděl 2017.

Součástí akce bude také slaňování z věže skokanského můstku, ukázka sokolnictví, stahování dřeva koněm, soutěže pro děti, prezentace elektro kol na beskydských trailech, unikátní příležitost vidět a osahat si speciální lesní a zemědělskou techniku a mnoho dalšího.

Vstup mají všichni zdarma.

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Tragická dopravní nehoda mezi Karvinou a Orlovou

Sedm týmů zdravotnické záchranné a dvě jednotky profesionálních hasičů zasahovaly v úterý ráno u vážné nehody tří osobních automobilů a nákladního voz

Post

V restauraci byla nahlášena bomba

Ve čtvrtek krátce před polednem oznámil anonymně na tísňovou linku 158 mužský hlas umístění bomby v restauraci na ulici Žižkova v Karviné.

Post

Gastronomické orgie vtrhnou do Starého Bohumína, startuje tu první ročník Food festivalu

Jedinečná gastronomická událost se chystá ve Starém Bohumíně. Nedělní den plný slaných a sladkých lahůdek i osvěžujících drinků, mezinárodní souboj šé

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA