KULTURA / Ostatní

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.8.2018

Svátek dřeva se uskuteční na Horečkách už po šesté

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Už tuto sobotu ožijí Horečky, krásná přírodní oblast na pomezí Frenštátu šestým ročníkem Svátku dřeva. Je to krásná akce, která doslova "voní dřevem".

Celodenní atraktivní program, spoustu zábavy pro všechny generace. Vedle soutěže poloprofesionálních dřevorubeckých týmů se můžete těšit také na soutěž rodinných týmů, úžasnou exhibici v Timbersportu i na hvězdný hudební projekt Beránci a vlci, oceněný cenou hudební akademie Anděl 2017.

Součástí akce bude také slaňování z věže skokanského můstku, ukázka sokolnictví, stahování dřeva koněm, soutěže pro děti, prezentace elektro kol na beskydských trailech, unikátní příležitost vidět a osahat si speciální lesní a zemědělskou techniku a mnoho dalšího.

Vstup mají všichni zdarma.

Autor / zdroj: Zuzana Kalinová

Doporučujeme

PNEUCENTRUM PROFI s.r.o - PNEUSERVIS pro osobní, dodávkové, nákladní, zemědělské, průmyslové, EM vozy a motocykly

3D3 geometrie pro os., dod. a offroad vozy, autodiagnostika, čištění a diagnostika autoklimatizace, seřizování světel pomocí regloskopu,opravy autoskel, AUTOSERVIS. PNEUCENTRUM PROFI s.r.o., Frýdecká 277, 739 61 Třinec, tel.: 558 329 923, 776 766 766.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V centru Nového Jičína si i letos můžete zahrát na piano

Už druhým rokem si může veřejnost v Novém Jičíně zahrát na piano pod širým nebem. S nápadem zapojit se do projektu Piano na ulici přišli Helena a Dan

Post

Bruntál nabízí forenzní značení kol. Jejich majitelé takto sníží riziko krádeže

Jízdní kola se často stávají terčem vychytralých zlodějů. Mnohá města tak jejich majitelům nabízejí forenzní značení, které napomáhá kolo následně naj

Post

Frenštátská knihovna bude uzavřena. Kvůli revizi knihovního fondu

Městská knihovna ve Frenštátě pod Radhoštěm bude ve dnech 20. srpna až 14. září uzavřena. Důvodem je povinná revize knihovního fondu.

Reklama

www.pneucentrumprofi.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.pneucentrumprofi.cz www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA