SPORT / Ostatní sporty

Popis: Kluci a holky dostanou od Mostů u Jablunkova pod stromeček tenisové rakety a další sportovní vybavení, které jim bude k dispozici na obou hřištích v obci zcela zdarma.
Kluci a holky dostanou od Mostů u Jablunkova pod stromeček tenisové rakety a další sportovní vybavení, které jim bude k dispozici na obou hřištích v obci zcela zdarma.
27.11.2019

Mosty u Jablunkova podpoří sportování dětí

MOSTY U JABLUNKOVA

Obec Mosty u Jablunkova pokračuje ve své snaze dostat děti od počítačů na hřiště. Místní kluci a holky dostanou od obce pod stromeček tenisové rakety a další sportovní vybavení, které jim bude k dispozici na obou hřištích v obci zcela zdarma. Sportovní potřeby mohla obec pořídit díky 45tisícovému příspěvku Skupiny ČEZ.

„Dostat děti na hřiště, do přírody a k přirozenému pohybu je náš dlouhodobý cíl. Několik sportovních kroužků funguje v budově školy, teď budou mít všichni další šanci ke sportu na našich hřištích,“ shrnul obecní přístup starosta Mostů u Jablunkova Ondřej Niedoba.

„Jsme rádi, že se mostečtí rozhodli použít náš příspěvek právě na rozšíření sportovních možností pro děti. Díky jejich nápadu vzniknou v Beskydech dvě tak trochu Oranžová hřiště,“ dodal mluvčí Skupiny ČEZ Vladislav Sobol s poukazem na program Nadace ČEZ, která za posledních 16 let finančně podpořila vybudování více než 500 sportovišť po celé republice.

Tenisové rakety a další sportovní potřeby budou správci dětem zdarma půjčovat na tamějších multifunkčních hřištích, v tělocvičně ZŠ a sportovní hale TJ Sokol.

Autor / zdroj: Vladislav Sobol

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Na LH24 padl nový rekord

Extrémní vytrvalostní závod KILPI 24 hodin na Lysé hoře s pořadovým číslem 9 je u konce. Přinesl úžasný rekord, pestré závodní podmínky a navíc se ob

Post

Na D1 u obce Kujavy skončilo auto na střeše

V sobotu, krátce po půl deváté ráno, se na dálnici D1 u obce Kujavy stala dopravní nehoda, u které došlo ke zranění jedné osoby, pro kterou přiletěl v

Post

Vážné úrazy na Bruntálsku

Týmy zdravotnické záchranné služby zasahovaly v pátek během několika málo hodin u dvou vážných úrazů, které se odehrály na Bruntálsku.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě