Archiv článků - SPORT

Hokej 30.11.2018

Oceláři dál rozdávají hokejovou radost, odnesly to Pardubice

Třinečtí hokejisté vyhráli podeváté za sebou, neztratili ani jeden listopadový zápas. Pardubice porazili s loňskou sezónou na svém ledě již pošesté v řadě.

Hokej 29.11.2018

Havířov se vrací z Ústí s třemi body

Ústí nevstoupilo do utkání vůbec dobře, jelikož hned první střídání obdrželo branku. V prostřední periodě Slovan dokázal srovnat, ale tým ze Slezska se nezalekl, dokázal vstřelit do konce utkání další tři branky a zaslouženě si tak odváží plný počet bodů.

Frýdek-Místek doma rozstřílel Prostějov

Již v první třetině se Slezané ujali čtyřbrankového vedení. Nakonec domácí dali sedm branek a Vít Christov vstřelil hattrick.

Poruba obrala Budějovice o všechny body

Porubští hokejisté byli sice zasypáni padesátkou střeleckých pokusů, nicméně Daniel Dolejš čaroval a spolu s dvoubrankovým Tomášem Gumanem dovedl tým k veledůležitým třem bodům po výhře 3:1 nad českobudějovickým Motorem.

Házená 29.11.2018

Vítězná série Frýdku pokračuje, ani Nové Veselí body nezískalo

Pepino SKP Frýdek-Místek se veze na vítězné vlně. V televizním utkání vyhráli ve 12. kole extraligy nad Novým Veselím 23:19 a čtvrté extraligové vítězství v řadě vyneslo domácí již na 5. místo v tabulce.

Fotbal 25.11.2018

Slovácko šokovalo Ostravu

Čekání Baníku na ligové vítězství nad Slováckem se natahuje. Ostravský celek s týmem z Uherského Hradiště znovu prohrál, tentokrát vysoko 0:3.

Zlín doma nezaváhal a porazil Opavu

Zlínští začali po reprezentační přestávce na výbornou. Doma si poradili s Opavou v poměru 2:0. Skóre duelu otevřel ve 33. minutě Beauguel a hned na začátku druhé půle pak přidal druhý gól Pavel Vyhnal.

Slavia veze výhru z Karviné

Slavia vítězstvím v Karviné využila pátečního zakolísání Plzně v Liberci a odskočila na čele již do čtyřbodového náskoku. Karviná se naopak po taktéž páteční výhře Dukly definitivně propadá na poslední místo tabulky.

Hokej 25.11.2018

Kladno zvítězilo na ledě Havířova

Havířov nebyl v utkání s Kladnem rozhodně horším týmem, ale hosté byli střelecky efektivnější a i díky dvěma využitým přesilovkám vyhráli 3:1.

Frýdek-Místek zdolal Přerov, rozhodly dva góly během jedné minuty

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Přerov 3:1. K vítězství nakročili Slezané už v první třetině, kdy se trefili během jedné minuty Motloch a Novotný. V prostřední části sice Přerov snížil, ale srovnat se mu už nepovedlo.

Sokolov deklasoval Vítkovice

Sokolovští fotbalisté přesně měsíc před Štědrým dnem nadělili svým fanouškům dárek v podobě vysokého vítězství 4:0 nad Vítkovicemi.

Slavia si odvezla z Ostravy debakl, Poruba jí nasázela pět branek

Souboj dvou tabulkových sousedů se Slavii vůbec nepovedl. V Ostravě prohrávala s velice produktivní Porubou už 0:5, o čestný zásah sešívaných se postaral až ke konci zápasu Kverka.

Hokej 24.11.2018

Derby tentokrát jasně pro Třinec

Třinec svému soupeři z Ostravy v derby nepovolil ani jeden gól, naopak tři vstřelil a bere plný počet bodů. Ústředními postavami třinecké výhry byli Ethan Werek, který dvě branky vstřelil a na jednu přihrál a Šimon Hrubec pak vychytal své třetí čisté konto sezony.

Hokej 21.11.2018

Vítkovice vyučily Olomouc v produktivitě

Vítkovice v dohrávce 18. kola zlomily Olomouc dvěma brankami v přesilovce a jednou v oslabení a především výbornou defenzivní prací. Po páté domácí výhře v řadě se bodově dotáhly na vedoucí Liberec a s ním, a také s Třincem, drží dělené první místo v tabulce.

Oceláři opět vítězně, v těžkém utkání porazili Mountfield HK

Třinečtí se dostali brzo do vedení po gólu Doudery, v první třetině ještě vyrovnal Dragoun. Na branku Ondřeje Kovařčíka ze druhé části hry už Hradečtí odpověď nenašli. Třinec tak zvítězil i pošesté v řadě.

Hokej 1.11.2018

Sparta doma podlehla Vítkovicím

Na domácím ledě podlehla Sparta před více než sedmi tisíci fanoušky Vítkovicím 1:4. Soupeř šel do vedení už ve druhé minutě, po gólu Romana. Vyrovnání zařídil chytrým nahozením Lukáš Pech, více branek ale domácí nevstřelili a body putují do Vítkovic.

Hokej 29.10.2018

Vyrovnaný duel Třince se Zlínem rozhodl nájezd Kuldy

Oceláři o sváteční neděli na svém ledě hostili zlínské Berany. Utkání bylo velmi vyrovnané, v šedesáti pěti minutách hry padly jen dvě branky. O vítězi nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Berani.

Virózou sužované Vítkovice vyrvaly proti Pardubicím tři body

Vítkovičtí šli do zápasu s Pardubicemi ve zdecimovaném stavu kvůli střevní viróze, která se prohnala kabinou. I s náhradníky z partnerské Poruby ale dokázali Dynamo porazit a připsat důležité tři body na konto.

Fotbal 27.10.2018

Baník veze všechny body z Teplic

Osmileté čekání Ostravy na vítězství v Teplicích skončilo. Baník dokázal v předehrávce třináctého kola Fortuna:ligy vyhrát Na Stínadlech 1:0. Vítězný gól vstřelil úchvatnou bombou Adam Jánoš.

Hokej 27.10.2018

V úporném zápase s Boleslaví vybojoval Třinec důležité tři body

Těžký zápas s cennými třemi body na konci odehráli Oceláři s Mladou Boleslaví na zakončení první čtvrtiny extraligy.