Archiv článků - SPORT

Hokej 20.4.2018

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec již nesmí prohrát

Oceláři ve čtvrtém utkání finálové série chtěli srovnat krok, v DRFG aréně se ale hráčům s drakem na hrudi nevedlo. Kometa na své konto zapsala třetí výhru, v nedělním pátém duelu tak bude moci zaútočit na titul.

Hokej 8.4.2018

Třinec je ve finále, Hradec obrat nedokonal

Ocelářská cesta letos zamířila do finále. Počtvrté v historii klubu se bude hrát pod Javorovým o titul. Potřetí v řadě semifinálový zápas Ocelářů s královéhradeckým Mountfieldem skončil v prodloužení, poprvé se radovali třinečtí hokejisté.

Hokej 7.4.2018

Hradečtí Pavlíci rozhodli o tom, že Hradec přežil klinickou smrt

Druhé prodloužení po sobě a podruhé vítězné pro Hradec. Východočeši sice už tradičně prohráli první třetinu, ale v prostřední části díky první přesilovkové trefě v sérii otočili. Ke konci utkání je ale dvakrát neuvěřitelně zachránilo štěstí.

Fotbal 5.4.2018

Baník doma uhrál bod s vedoucí Plzní

Svěřenci Bohumila Páníka v souboji posledního s prvním obrali vedoucí Viktorii Plzeň a po remíze 0:0 si na konto připsali cenný bod. Baníkovci v replikách pruhovaných dobových dresů z roku 1923 dokázali proti českému suverénovi zabodovat po sérii sedmi porážek ve vzájemných zápasech.

Pardubice rozstřílely Vítkovice a v tabulce jsou třetí

Spoustu radosti domácím fanouškům rozdal ve středu navečer pardubický tým. Od začátku dohrávaného utkání proti Vítkovicím tlačil na obranu soupeře, rychle šel do vedení a i dál se tlačil na obranu soupeře.

Fotbal 4.4.2018

Derby Třince s Frýdkem bez vítěze

Okresní derby nepoznalo krále. Třinečtí dokázali uhrát bod, přestože hráli od 13. minuty bez vyloučeného Mateje Ižvolta. V deseti se nevzdali, dvakrát dokázali dorovnat frýdecko-místecký náskok a zaslouženě udrželi domácí neporazitelnost.

Hokej 3.4.2018

Mountfield vyhrál v prodloužení a série se přesouvá zpět do Hradce

První mečbol, který měli třinečtí hokejisté, zůstal nevyužit. Až 32 sekund před koncem prodloužení rozhodl o osudu utkání hradecký Smoleňák.

Oceláři mají po dalším výborném výkonu mečbol

Třinečtí do prvního semifinále hraného pod Javorovým vlítli jako velká voda a po šesti minutách vedli o tři góly.

Fotbal 2.4.2018

Sestupem ohrožené Vítkovice doma naplno bodovaly proti Varnsdorfu

Fotbalisté Vítkovic ochutnali poprvé na jaře slastný vítězný pocit. V utkání 20. kola Fortuna národní ligy zdolali na vlastním hřišti Varnsdorf 1:0, jedinou branku v zápase zaznamenal Libor Žondra.

Fotbal 31.3.2018

Baník porazil Jihlavu a uchoval naději na záchranu

Už i Baník má první jarní výhru. Svěřenci Bohumila Páníka po bojovném představení vydřeli v těžkém utkání tři body proti Jihlavě a v bitvě o záchranu se zachytili stébla.

Hokej 31.3.2018

Hradec se snažil do posledních chvil, Třinci však podlehl i podruhé

Hradec Králové oba domácí zápasy ztratil a nemá tak ani jistotu toho, že se hokej pod Bílou věž v této sezóně ještě vrátí. Slezanům v druhém duelu opět vyšel vstup do utkání, po dvaceti minutách vedli o dvě branky.

Fotbalisté Hradce rozstříleli Třinec

Hradci náramně vyšel již samotný úvod pátečního utkání. Nejprve se hlavou trefil Pázler, druhou branku pak vstřelil skvěle hrající Adam Vlkanova. Hosté vykřesali naději, když snížil Juřena. Avšak ve druhé půli proměněný pokutový kop Pázlera, góly Fundy a Mikera znamenají nejvyšší výhru v letošním ročníku Fortuna národní ligy.

Hokej 30.3.2018

Východočeši v prvním semifinále nestačili Ocelářům

Oceláři se dostali do vedení hned ve druhé minutě a ve druhé třetině ho dokonce trojnásobně navýšili. Mountfield HK se až do třetí části prakticky k ničemu nedostal a ke zdramatizování utkání nepomohl ani první gól Radovana Pavlíka v play off v jeho kariéře.

Hokej 26.3.2018

Oceláři uhájili domácí led proti Pardubicím a postupují do semifinále play off

Třinečtí Oceláři dokázali na sto procent využít výhodu domácího ledu, vyhráli čtvrtý domácí zápas série a mohou se radovat z postupu do druhého kola vyřazovacích bodů. Hattrickem se blýskl Ondřej Kovařčík.

Fotbal 26.3.2018

Vítkovice vybojovaly bod ve Znojmě

Necelá pětistovka fanoušků, kteří zavítali na tento duel branku neviděla. Druhá půle přinesla marnou útočnou snahu domácích, kteří se snažili projít přes pevnou obrannou hráz soupeře, ale nepodařilo se.

Hokej 24.3.2018

Dynamo roztavilo Oceláře 6:3 a těší se na zápas o všechno

I potřetí dokázali hokejisté Dynama naplno využít pekelné prostředí své haly, v šestém čtvrtfinálovém utkání přejeli Třinec 6:3. Nadšená Holaňova parta rozhodla o třetí výhře v sérii povedenou druhou třetinou, v níž vsítila tři branky.

Hokej 22.3.2018

Oceláři udolali Pardubice i ve třetím domácím zápase a mají mečbol

Třinečtí hokejisté získali pro sebe i třetí zápas, který se v sérii s pardubickým Dynamem hrál na ledě Werk areny a ujímají se tak vedení 3:2 na zápasy. Utkání skončilo stejným výsledkem, jaký je průběžný stav série.

Hokej 19.3.2018

Mistr otočil čtvrtý zápas, Vítkovice se loučí

Dřeli, bojovali, věřili, ale nakonec neuspěli. Vítkovice v rozhodujícím utkání sezony – čtvrtém čtvrtfinále – otevřeli skóre, ustáli čtyři oslabení tří proti pěti, ale bylo to málo. Úřadující mistr na svém ledě otočil utkání, vítěznou a tedy postupovou branku dal symbolicky obránce Jan Štencel.

Pardubice porazily Třinec a srovnaly sérii

Hokejisté Pardubic zvládli i čtvrtý zápas série s Třincem a do Slezska odcestují za stavu 2:2 na zápasy.

Fotbal 18.3.2018

Opava znovu řádila. S Pospěchem v sestavě dobyla i Tábor

Fotbalisté Slezského FC slaví na jaře druhé vítězství v řadě. Poté, co Opavští triumfovali na hřišti Sokolova, uspěli také v Táboře. Zápas hraný za hustého sněžení rozhodly góly Václava Jurečky a Davida Puškáče, který se trefil hned dvakrát. V základu SFC se objevil i Zdeněk Pospěch.