SPORT

Baseballisté Frýdku-Místku uštědřili debakl extraligové Třebíči
Baseball 19.9.2017

Další dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku s Třebíči, ale na rozdíl od předchozího týdne dokázali tentokrát svého soupeře jednou porazit.

Přestřelka v Karviné pro Olomouc
Fotbal 17.9.2017

Přestože třemi zásahy rázně uťali třízápasovou šňůru bez gólů, k zisku ani jednoho bodu to nevedlo. Karvinští podlehli v domácím prostředí olomoucké Sigmě 3:5.

Dukla doma přehrála Baník
Fotbal 16.9.2017

Dukla díky dvěma přesným trefám Jana Holendy udržela i v zápase proti ostravskému Baníku domácí neporazitelnost.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vítkovice se s Táborem rozešly smírně
Fotbal 12.9.2017

Poprvé v sezoně se Vítkovice dostaly do vedení, ale nakonec jim v tabulce v kolonce vítězství dál svítí velká nula. Druholigoví fotbalisté Vítkovic v 7. kole Fortuna národní ligy remizovali s Táborskem 1:1 a dál zůstávají patnáctí.

Rosa rozhodl o výhře Sparty nad Karvinou
Fotbal 11.9.2017

Tenhle zápas patřil Tomáši Rosickému. V základní sestavě nastoupil po sedmnácti letech a v sedmnácté minutě vstřelil gól, kterým nasměroval svůj tým k výhře 2:0 nad Karvinou.

Nepřekonatelný Zdeněk Žíla ve velké ceně Frenštátu
Sport 11.9.2017

Zdeněk Žíla se svými koňmi v neděli 10. září zcela ovládl parkurovou Velkou cenu Frenštátu pod Radhoštěm.

Z ledu mistrovského Brna vezou Oceláři bod
Hokej 9.9.2017

Na kluzišti úřadujících šampiónů z Brna získali svěřenci trenérského dua Varaďa-Zadina bod za porážku v samostatných nájezdech. Třinec však během zápasu přišel o dvoubrankové vedení.

Táborsko porazilo hladce Frýdek-Místek
Fotbal 29.8.2017

Táborsko v premiéře před televizními kamerami na domácím stadionu jednoznačně přehrálo Frýdek-Místek 3:0. Táborsko vyhrálo poprvé v sezoně a v tabulce se posunulo na 12. místo.

Běh Zoo Ostrava pro langury se blíží
Běh 23.8.2017

Zoo Ostrava pořádá ve spolupráci s atletickým klubem SSK Vítkovic druhý ročník charitativního běhu. Tentokrát podpoří záchranný program pro langury indočínské, jedny z nejohroženějších primátů světa, kteří stojí nad propastí vyhubení.

Ostrava uvítá handicapované sportovce
Jachting 23.8.2017

Mezinárodní federace stolního tenisu pověřila Českou asociaci stolního tenisu a Tělovýchovnou jednotu Ostrava pořádáním 12. ročníku mezinárodního turnaje handicapovaných stolních tenistů Czech Open 2017 – Para Table Tennis.

Stolní tenis 23.8.2017

Táborsko v Opavě sahalo po třech bodech, ale nakonec prohrálo
Fotbal 22.8.2017

V rámci vloženého kola zavítal tým Táborska na půdu slezské Opavy, kde po výborném výkonu prohrál 2:1. A znovu může hovořit o pořádné porci smůly.

Pětigólová výhra Žižkova nad Vítkovicemi
Fotbal 21.8.2017

Viktoria poprvé v letošní sezoně zvítězila. V domácím utkání nastřílela Vítkovicím pět gólů a radovala se z vysoké výhry.

Divoká přestřelka Baníku s Teplicemi
Fotbal 20.8.2017

Baník po heroickém výkonu ve druhé půli obrátil během 22 minut stav z 0:2 na 3:2, ale v 90. minutě ho o vítězství připravil po rohovém kopu Martin Fillo.

Ševci zdolali Karvinou, zápas rozhodl gól Ekpaie

I podruhé jsou ševci doma stoprocentní. Zápas proti Karviné rozhodl gól z 65. minuty, když se prosadil hlavičkou Ubong Ekpai. Šance byly k vidění na obou stranách, ale další branku už gólmani nedovolili.