SPORT

Vysočina veze z Karviné nadějný výsledek
Fotbal 29.5.2019

První barážové utkání dopadlo lépe pro svěřence Františka Straky. V prvním poločase vstřelili dva góly, po změně stran jednou inkasovali. Nedělní odveta na Vysočině slibuje pořádné drama.

Slavia porazila v poháru Baník a má double
Fotbal 23.5.2019

Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Baníkem Ostrava 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech double.

Slavia v Ostravě remizovala a vybojovala titul
Fotbal 20.5.2019

Slavia je podevatenácté ligovým mistrem. Remíza v Ostravě zajistila, že už ji v tabulce již nikdo nepřekoná.

Baník opět v Jablonci bez bodu
Fotbal 12.5.2019

Podruhé během čtrnácti dnů zkoušel Baník prolomit značně nepříznivou bilanci, kterou v zápasech v Jablonci má. A ani tentokrát to nevyšlo.

Příbram porazila Karvinou

Nervózní utkání o naději vyhnutí se baráži rozhodl svojí první ligovou brankou příbramský Karel Soldát. Naopak porážka pro Karvinou znamená minimální šanci zakončit sezónu bez baráže.

Dukla v Opavě jen snižovala a vrací se bez bodu

V rámci druhého utkání nadstavby se Dukla utkala s Opavou. Na slezském hřišti měli sice pražané několik jasných gólových šancí, ale během zápasu pouze stahovali náskok domácích a produktivnější Opava si ponechala tříbodový zisk doma.

Klasik má na dosah historický úspěch
Baseball 6.5.2019

S předstihem si v letošní sezoně zajistili baseballisté Frýdku-Místku postup do bojů o postup do nejvyšší české baseballové soutěže. Navíc stále okupují první příčku tabulky 1. ligy.

Opava porazila Karvinou penaltou v nastavení
Fotbal 6.5.2019

Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, ale ve druhé minutě nastavení získala Opava možnost pokutového kopu, kterou zužitkoval Pavel Zavadil. Karviná mohla žehrat na předchozí neproměněné šance, ovšem z Opavy odjela bez bodu, zatímco domácí se znovu přiblížili záchraně.

Třinec se stal podruhé mistrem, v Liberci zavládlo zklamání
Hokej 29.4.2019

Třinečtí Oceláři to dokázali. Využili hned první šanci pro ukončení finálové série s Libercem a stali se podruhé v klubové historii mistry České republiky.

Ostrava vyhlásila  sportovce roku 2018
Sport 26.4.2019

Ostrava vyhlásila sportovce roku 2018

Sportovce v anketě nominuje veřejnost i sportovní kluby a komise potom doporučuje radě města vítěze jednotlivých kategorií. Jedná se již o 12. ročník této sportovní ankety.

Ústí nad Labem nezlomilo prokletí ve Vítkovicích
Fotbal 26.4.2019

V souboji dvou celků, které na jaře prohrály jen jednou, byli Severočeši v Ostravě lepším týmem, aktivnějším, měli územní převahu, přesto ve druhém poločase pouze zachraňovali remízu a v samotném závěru mohli i o ten jediný bod přijít.

Souboj s Třince s Hradcem skončil smírně

Třinečtí remizovali ve vyrovnaném utkání s Hradcem Králové 2:2. Hradec si tak komplikuje boj o postup do ligy.

Extrémně napínavý čtvrtý finálový zápas berou pro sebe Tygři
Hokej 24.4.2019

Utkání bylo velmi vyrovnané, hosté ještě pár desítek sekund před třetí sirénou vedli, ale zápas do prodloužení posunul Cienciala. V nastavení byly k vidění dvě přesilovky, ale nakonec rozhodnutí přišlo z nenápadné akce.

Třinec doma porazil Liberec a ujal se ve finále vedení
Hokej 23.4.2019

Třinečtí hokejisté využili v prvním finálovém utkání hraném na ledě Werk areny výhody domácího kluziště a porazili Liberec 4:1.

Velikonoční tři body Jihlavy proti Třinci vyšlehal Klobása
Fotbal 23.4.2019

Jihlava porazila Třinec stejně jako na podzim 2:1, udržela si stoprocentní jarní domácí bilanci a navýšila náskok na 3. příčku již na osm bodů.

Třinec vyhrál úvodní zápas v Liberci a ve finále se ujal vedení
Hokej 19.4.2019

Finálový souboj o Masarykův pohár se naplno rozhořel, úvodní bitvu hostila liberecká Home Credit Aréna. Oceláři dokázali zaskočit domácí Bílé Tygry a uzmout první vítězství na svou stranu.