SPORT

Sparta doma podlehla Vítkovicím
Hokej 1.11.2018

Na domácím ledě podlehla Sparta před více než sedmi tisíci fanoušky Vítkovicím 1:4. Soupeř šel do vedení už ve druhé minutě, po gólu Romana. Vyrovnání zařídil chytrým nahozením Lukáš Pech, více branek ale domácí nevstřelili a body putují do Vítkovic.

Vyrovnaný duel Třince se Zlínem rozhodl nájezd Kuldy
Hokej 29.10.2018

Oceláři o sváteční neděli na svém ledě hostili zlínské Berany. Utkání bylo velmi vyrovnané, v šedesáti pěti minutách hry padly jen dvě branky. O vítězi nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější Berani.

Virózou sužované Vítkovice vyrvaly proti Pardubicím tři body

Vítkovičtí šli do zápasu s Pardubicemi ve zdecimovaném stavu kvůli střevní viróze, která se prohnala kabinou. I s náhradníky z partnerské Poruby ale dokázali Dynamo porazit a připsat důležité tři body na konto.

Baník veze všechny body z Teplic
Fotbal 27.10.2018

Osmileté čekání Ostravy na vítězství v Teplicích skončilo. Baník dokázal v předehrávce třináctého kola Fortuna:ligy vyhrát Na Stínadlech 1:0. Vítězný gól vstřelil úchvatnou bombou Adam Jánoš.

V úporném zápase s Boleslaví vybojoval Třinec důležité tři body
Hokej 27.10.2018

Těžký zápas s cennými třemi body na konci odehráli Oceláři s Mladou Boleslaví na zakončení první čtvrtiny extraligy.

Litvínov znovu vyhrál, tentokrát těsně s Vítkovicemi

Chemici zvítězili v dalším utkání, v pátek na domácím stadionu porazili Vítkovice nejtěsnějším možným rozdílem. O rozhodující branku se postaral v oslabení veterán Viktor Hübl, domácí brankář Janus také zaznamenal letošní první shutout.

Grand Prix PEPA letos oslaví čtyřicítku
Sport 26.10.2018

Čtyřicátý ročník nejstarší soutěže svého druhu nejen v Evropě, ale pravděpodobně i na světě, Grand Prix PEPA Opava, se letos uskuteční v sobotu 3. listopadu ve Slezském divadle v Opavě. Na závodníky z nejméně 10 států i diváky opět čeká velmi atraktivní program.

Šesté domácí vítězství Vítkovic vystřelil Mišinský, VIktorka zase bez bodu
Fotbal 26.10.2018

Vítkovice se po dvoutýdenní pauze představily opět doma. Suchý, avšak chladný, večer přilákal na Městský stadion téměř 600 diváků, kterým první půle moc radosti neudělala. Po přestávce se ale Ostravané probudili a Mišinský rozhodl o třech bodech.

Již tuto neděli můžete změřit své síly na Kateřinickém trailu
Atletika 11.10.2018

V Kateřinicích na Novojičínsku se již tuto neděli 14. října uskuteční 7. ročník běžeckého závodu pro muže, ženy, ale i děti všech věkových kategorií, kteří mají rádi pohyb malebnou přírodou. Pro závodníky je připraven výběr hned z 15 kategorií. Registrace nepřihlášených bude probíhat přímo na místě v den závodu.

Baník v deseti porazil Slavii
Fotbal 1.10.2018

Baník porazil Slavii, aktuálně nejspíš nejsilnější tým ligy. A to i přesto, že hrál téměř po celý zápas bez vyloučeného Milana Baroše.

Karviná veze po bezbrankovém utkání bod z Ďolíčku
Fotbal 29.9.2018

Karvinští fotbalisté ukořistili v Ďolíčku poprvé od postupu do nejvyšší soutěže body. Konkrétně tedy jeden za bezbrankovou remízu.

Karlovy Vary doma podlehly Třinci
Hokej 22.9.2018

Na první gól zápasu si museli diváci počkat takřka půl hodiny herního času, kdy i přes zajímavou aktivitu Energie otevřeli skóre hosté. Na Karlovarské se nalepila smůla při zakončení, což v kombinaci s dobře takticky hrajícími Oceláři poslalo po domácí prohře 0:2 všechny body do Slezska.

Mladá Boleslav vedla, Vítkovice však zápas otočili

Zápas byl od počátku velice vyrovnaný, ačkoli mírně střelecky navrch měli právě Bruslaři. Ti své příležitosti v gól přetavili ale až v závěru druhé třetiny, kdy Bartošáka prostřelil Klepiš. Ve třetí třetině ale hosté uštědřili domácím lekci z produktivity a dvěma góly v závěru třetiny a třetím do prázdné otočili zápas.

Zlín doma poprvé prohrál, podlehl Baníku
Fotbal 22.9.2018

První poločas skončil bez branek, ale v tom druhém otevřel gólový účet duelu v 62. minutě Baroš. Vzápětí bylo pro domácí ještě hůř, protože se trefil Pazdera. Zlínští snížili zásluhou Beauguela, ale až v 83. minutě. Závěr utkání si Ostravští pohlídali, a tak ševci doma poprvé padli.

Vítkovice zlomily oslabenou Chrudim v samotném závěru

Utkání v Ostravě začalo pro chrudimské fotbalisty skvěle. Po rychlém gólu se ale začal probírat také soupeř, který nejprve vyrovnal a následně mohl kvůli nedisciplinovanosti a zraněním v hostujících řadách nováčka ve druhém poločase mačkat. Na výhru se přesto nadřel, rozhodnutí přišlo až v 88. minutě utkání.

Karviná doma porazila Slovácko
Fotbal 3.9.2018

Karvinští už zase ví, jak sladké je vyhrát doma. Poprvé od 25. února získali v utkání tři body. Po změně stran rozhodli zápas svými trefami Tomáš Wágner a Adriel Ba Loua. V neděli tak oslavili druhé vítězství za sebou a rázem mají šest bodů.