SPORT

Utkání mezi Bohemians a Opavou gól nepřinesl
Fotbal 18.3.2019

První poločas byl vyrovnaný, oba týmy v něm zahrozily jen po standardních situacích. Po změně stran začali klokani aktivněji, ovšem dobrou střelu Vaníčka dokázal vyrazit brankář Fendrich. Hosté postupem času hru zase vyrovnali a závěr navíc dohrávali v početní výhodě.

V zápase Vardsdorfu s Vítkovicemi branka nepadla

Vítkovice na hřišti Varnsdorfu neskórovaly, ale ani žádnou branku neobdržely a tak si připsaly do tabulky cenný bod z venkovního zápasu.

Sparta proti Vítkovicím snížila stav série
Hokej 15.3.2019

Sparťané zvládli třetí duel předkola Generali play off proti Vítkovicím a po vítězství 4:3 snižují stav série na 1:2!.

Novým trenérem MFK Karviná je František Straka
Fotbal 13.3.2019

Dva dny před důležitou bitvou na půdě Dukly Praha se šedesátiletý kouč František Straka ujal pevnou rukou šéfování v karvinské kabině. Jeho asistentem bude trenér juniorky Marek Bielan.

Druhou bitvu rozhodl dvěma góly Květoň
Hokej 13.3.2019

Druhý den, stejný výsledek a druhá výhra na konto Vítkovic. Ostravané naplno využili potenciál domácího prostředí a vedou po dvou zápasech nad Spartou v sérii na tři výhry 2:0.

Další bitva na havířovském ledě pro Motor, AZ i přes statečný výkon končí
Hokej 11.3.2019

Šesté čtvrtfinále série mezi AZetem a Motorem opět nabídlo vzrušující a vyostřenou bitvu dvou vyrovnaných týmů.

Další drtivá výhra Slavie. Obětí tentokrát Baník
Fotbal 10.3.2019

Slavia díky brankám Škody, Masopusta, Frydrycha a van Burena porazili doma Baník Ostrava 4:0 a navýšili svůj náskok na čele tabulky na šest bodů.

Opava se Slováckem remizovala

Skvěle rozehraný měli důležitý duel se Slováckem fotbalisté Slezského FC. Po necelé půlminutě je totiž do vedení poslal Stáňa. Po změně stran ovšem hosté dvěma slepenými góly otočili skóre a alespoň bod pro Opavu zachránil svou trefou Tomáš Smola.

Bohemians jasně vyhrála v Karviné

Karvinští doma nestačili na pražské Bohemians a prohráli o tři góly. Všechny trefy zaznamenali hosté v první půli.

Pardubice rozstřílely Třinec

Ani v pátém zápase v řadě nedokázali třinečtí fotbalisté vstřelit v Pardubicích gól. Nevydařený výkon hostů využili domácí jak nejlépe mohli a zvítězili zcela zaslouženě 4:0.

Hradec se vrací z Vítkovic s bodem

Hradečtí byli po celý zápas jasně lepším týmem. K vidění byla celá řada nevyužitých šancí a skvělých zákroků vítkovického gólmana Květone.

Třinec počtvrté porazil Pardubice
Hokej 2.3.2019

Domácí sice otevřeli skóre již po deseti vteřinách, hráči s drakem na prsou ale čtyřmi brankami otočili duel na svou stranu a třemi body se posunuli na třetí příčku.

Zlín veze všechny body z Ostravy
Fotbal 2.3.2019

Fotbalisté Baníku Ostrava na domácím trávníku prohráli se Zlínem 1:2, když na druhou branku soupeře už odpovědět nedokázali.

Vítkovice ztratily vedení v Brně i místo v šestce

Pětapadesát minut byly Vítkovice lepším týmem, ale opět své snažení nedotáhly až do konce. Týden po kolapsu v derby musely polknout další hořké sousto.

Motor porazil Havířov a ujímá se vedení v sérii

Havířov hrál s Českými Budějovicemi vyrovnanou partii. Dokonce se v první třetině ujal vedení. Jenže Motoru se ve druhé dvacetiminutovce podařilo zápas převrátit na svou stranu.

Společnost ISOTRA se stává hlavním partnerem prvoligového fotbalového klubu SFC Opava