SPORT

Oceláři jsou mezi nejlepší evropskou osmičkou
Hokej 8.11.2017

Odvetné utkání letošního osmifinále hokejové Ligy mistrů přineslo historicky postup Ocelářů do čtvrtfinále. Svěřenci trenérské dvojice Varaďa-Zadina zdolali švédský tým poměrem 2:1.

Jozef Weber už není trenérem MFK Karviná
Fotbal 6.11.2017

Trenérská mise Jozefa Webera na lavičce Karviné je u konce. V neděli odpoledne se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce. Tým dočasně povede sportovní ředitel Lubomír Vlk společně s dosavadním asistentem Josefem Muchou.

V sobotu se poběží Hornická desítka
Běh 1.11.2017

Oddíl atletiky TJ Slezan Frýdek-Místek pořádá ve spolupráci se statutárním městem Frýdek-Místek Mezinárodní silniční běžecký závod „Hornická desítka“. Odstartuje v sobotu 4. listopadu od Národního domu v Místku.

Oceláři vyhráli v Malmö
Hokej 1.11.2017

V prvním měření sil osmifinále hokejové Ligy mistrů se Ocelářům podařil husarský kousek. Na ledě švédského Malmö Redhawks dokázali díky kompaktnímu výkonu ve všech řadách triumfovat poměrem 2:1.

Sparta v dramatickém utkání porazila Baník
Fotbal 30.10.2017

Na druhý pokus dokázali doma sparťané porazit Baník Ostrava , ani tentokrát však nešlo o snadnou práci. Hosté na Letné dokázali dvakrát vyrovnat, vítěznou trefu zaznamenal až deset minut před koncem Lukáš Štetina.

Baník v poháru vyřadil Spartu
Fotbal 26.10.2017

Baník vyhrál v osmifinále poháru na hřišti Sparty 3:2 po penaltovém rozstřelu a po pěti letech se probojovali do jarní fáze soutěže. Postup olemovali svými góly Robert Hrubý, Oleksander Azackij a rozhodující penaltu proměnil Jakub Šašinka.

Vítkovice vezou z Třince  všechny body
Hokej 25.10.2017

Vítkovice vezou z Třince všechny body

Hokej na vysoké úrovni, zápas s nasazením na úrovni utkání vyřazovacích bojů. To nabídlo druhé derby mezi Třincem a Vítkovicemi. Tři body berou hosté. Oceláři mají šanci na reparát již v pátek, kdy se hraje v Ostravar aréně.

Oceláři otočili zápas s Plzní  a mají další vítězství
Fotbal 21.10.2017

Oceláři otočili zápas s Plzní a mají další vítězství

Třinečtí hokejisté podruhé v jednom týdnu přivítali na svém ledě lídra tabulky. Oceláři se nedali položit nepříznivým vývojem, ve třetí části srovnali a v prodloužení vytěžili ze své aktivity vítězný gól.

Oceláři vyhráli šlágr kola pro Kometě
Hokej 18.10.2017

Oceláři i díky hattricku Martina Růžička porazili vedoucí a titul obhajující Kometu o tři branky. Střet týmů z čela tabulky byl však až do závěrečných momentů naprosto vyrovnaný.

Ve Frýdku se vedoucí Karlovy Vary neprosadili a odvážejí si jeden bod
Hokej 17.10.2017

Karlovarští se stále hledají ve venkovních soubojích. Svěřenci Martina Pešouta se znovu střelecky trápili, když ani po šedesáti minutách nedokázali překonat gólmana Danečka. Prodloužení skončilo hned po osmačtyřiceti vteřinách, o vítězství Frýdku rozhodl Kvasnica.

Havířovský Bláha se pod výhru nad Slavií podepsal svou první nulou

Na první branku se v zápase čekalo až do 38. minuty, kdy povedenou akci téměř na jeden dotek zakončil Lukáš Bednář. Slavia se nevzdávala, nadále se hnala za vyrovnáním a několikrát ji zastavil až skvělý Ondřej Bláha v brance AZetu. Definitivní podobu výsledku a potvrzení zisku tří bodů dal do prázdné branky Roman Rác.

Havířovská desítka zaplnila centrum města
Běh 16.10.2017

Na osm stovek sportovců v pěti běžeckých kategoriích rozběhalo v sobotním dopoledne centrum města. Potřetí v řadě se v Havířově konal městský běh na podporu handicapovaných sportovců Residomo Havířovská desítka.

Liberec proti Vítkovicím shrábl všechny body v samotném závěru
Hokej 16.10.2017

Nula na bodovém kontě je pro Vítkovice až příliš krutá. Ostravané v Liberci dokázali dotáhnout nepříznivý stav a bylo na nich vidět, že chtějí více, než jen remízu.

Zubři ukončili čekání na góly, proti Havířovu však doma získali jen jeden bod
Hokej 12.10.2017

Gólový i bodový půst prolomili v atraktivním souboji s Havířovem přerovští hokejisté. Do poloviny první třetiny si vypracovali dvougólový náskok, o který ale v prostřední periodě přišli. Zápas nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy

Třebíč čtyřmi zásahy v přesilovce porazil Frýdek-Místek

Základem úspěchu domácích byly přesilovky. Jak všech osm ubráněných, tak potom i ty využité, které domácí hráči přetavili v góly hned čtyři. Důležité tři body tak po zásluze zůstávaly v Třebíči.

Olomouc veze dva body z Ostravy
Hokej 11.10.2017

Vítkovice chtěly v domácím prostředí konečně naplno bodovat, za svým cílem vykročily dobře, ale hororová minuta a půl z úvodu druhého dějství je stála naději.