SPORT

Krásný sen končí, Oceláři se loučí po obrovské bitvě
Hokej 17.1.2018

Krásnou a nervy drásající bitvu viděli diváci ve třinecké Werk areně. Oceláři oplatili hráčům finského týmu porážku 4:2 a po totožném výsledku jako v prvním zápase boj o postup do finále dospěl do prodloužení.

Havířov v atraktivním utkání přestřílel Litoměřice
Hokej 14.1.2018

Zápas se musel líbit, padlo hned devět branek a Havířov nakonec bere všechny tři body. Domácí hráči byli minimálně polovinu utkání lepší, ale nedařilo se jim odskočit. Nakonec z toho bylo pěkné drama.

Frýdek-Místek ztratil vedení a v domácím prostředí podlehl Ústí

Domácí začali skvěle, jelikož se v páté minutě prosadil David Kofroň. Ve druhé třetině ovšem hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se šlo za stavu 1:1. V polovině třetí periody hosté vstřelili branku a otočili utkání, které si pojistili gólem do prázdné brány dvě minuty před koncem.

Třinec rozdrtil Boleslav
Hokej 13.1.2018

Třinečtí se pomalu rozjížděli, ale nakonec střetnutí s nepříjemnou a kvalitně hrající Boleslavi zvládli. Olympionik v brance Mladé Boleslavi, Brandon Maxwellov, dostal pět branek. Vítězný gól vstřelil Ondřej Kovařčík, Tomáš Linhart si připsal tři asistence.

Plzeň si v předehrávce proti třetím Vítkovicím upevnila pozici lídra
Hokej 11.1.2018

Podruhé během osmi dní se potkaly dva celky ze samého popředí tabulky. Minulý týden ve Vítkovicích se radovali domácí, nyní Západočeši. Indiáni otočili nepříznivý vývoj utkání a berou tak v aktuální sezóně proti Ostravanům osm bodů z dvanácti možných.

Třinec doma porazil Chomutov
Hokej 6.1.2018

Oceláři v domácí premiéře v roce 2018 odčarovali již docela dlouhé prokletí Werk areny, kde nevyhráli za tři body sedmkrát v řadě. Novic ve třineckém dresu, host z Olomouce Roman Vlach, vstřelil dvě branky a výrazně se podílel na výhře Ocelářů v poměru 4:2.

Hradec vynuloval Vítkovice a vrátil se na druhé místo

Hradci se zkrátka na soupeře pohybující se vysoko v tabulce doma daří. Po Plzni vynuloval i Vítkovice a zaslouženě se posunul na druhou příčku extraligy.

Díky povedenému závěru zahájily Karlovy Vary nový rok proti Havířovu vítězně
Hokej 5.1.2018

Utkání bylo přehlídkou brilantních obran obou celků, na první gól si museli diváci počkat až do samého závěru druhé třetiny, kdy Stanislav Balán poslal Energii do vedení.

Neproměněné šance stály Benátecké s Frýdkem body

Frýdek-Místek prohrál před tímto duelem pětkrát v řadě, a tak toužil šňůru přetrhnout. To se mu nakonec povedlo, avšak vítězství u Jizery to bylo velmi šťastné. Benátečtí vedli, avšak v době, kdy se zápas lámal, nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak soupeř trestal.

Vítkovice doma vynulovaly lídra z Plzně
Hokej 4.1.2018

Nejproduktivnější tým extraligy odjel z Vítkovic s prázdnou i s nulou na střeleckém účtu. Ostravané v duelu druhého celku s vedoucí Plzní nadělili do nového roku svým fanouškům skvělý dárek.

Třinec veze ze Sparty všechny body

Do prvního utkání v novém roce vstoupili sparťané skvěle, ve 12. minutě vedli po brankách Tomáše Pavelky a Lukáše Klimka už 2:0. Oceláři ale dokázali ještě před první přestávkou srovnat a v druhé třetině zápas otočit.

Vítkovice vyhrály poosmé v řadě
Hokej 27.12.2017

Vítkovičtí hokejisté neztratili nic ze svého vítězného laufu ani přes Štědrý den. Ostravané před osmi a půl tisíci diváky na druhý svátek vánoční srazili Mladou Boleslav 7:1.

Třinec  letos potřetí  zdolal Litvínov

Třinec letos potřetí zdolal Litvínov

Třinečtí Oceláři věnovali svým sympatizantům dodatečný vánoční dárek v podobě tří bodů. Na zimním stadionu Ivana Hlinky sice po úvodní části doháněli jednobrankové manko, ale zásluhou kompaktního výkonu všech formací překlopili ve třetí dvacetiminutovce skóre na svou stranu a v severočeské destinaci dokázali zvítězit poměrem 5:2.

Slavia po velkém obratu udolala Frýdek v nájezdech
Hokej 14.12.2017

Sešívaní vyrovnali ve třetí třetině z 1:4 na 4:4 a utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů. V těch rozhodl o výhře domácích Marek Račuk a Slavia mohla slavit zisk dvou bodů.

Sedmibranková smršť pečetila sedmou výhru Vítkovic nad Spartou
Hokej 9.12.2017

Ostrava zažila velký večer. Vítkovicím se podařilo vytoužené – porazit podruhé v týdnu Spartu. Na vlastním ledě a před 8 000 fanoušky modro-bílí rozstříleli Pražany sedmi góly.

Třinec veze do Švédska dvougólové vedení v sérii
Hokej 6.12.2017

Přestože Oceláři po dvou třetinách prohrávali se švédským týmem Brynäs IF o jednu branku, nakonec jsou díky výtečné závěrečné třetině dva zásahy před svým soupeřem.