AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

Očkovací centrum SZZ Krnov v nových prostorách
Očkovací centrum se nově nachází v budově bývalé lékárny.  
Autor / zdroj foto: Jiří Krušina

Krnov

Krnovská nemocnice přesunula očkovací centrum do nových prostor, které se nachází v budově bývalé lékárny (při vstupu do nemocnice). Zájemce o očkování tam obslouží od 1. prosince. Další důležitou informací je, že vchod do očkovacího centra je z vnitřní strany areálu nemocnice!

„Očkovací centrum jsme přemístili do vhodnějších prostor ke vstupu do nemocnice. Lidé tak nebudou muset složitě parkovat v areálu a budou moci pohodlně přijít z venkovního parkoviště. Stejně tak, když přijedou lidé k nemocnici autobusem MHD, najdou očkovací centrum z protilehlé strany objektu, kde funguje naše odběrové místo. Obě pracoviště mají samostatné vchody a jsou rozdělena přepážkami,“ uvedl mluvčí nemocnice Jiří Krušina.

V původním očkovacím centru, které bylo v ambulanci dětského pavilonu se v příštích týdnech doočkují lidé, kteří čekají na druhou dávku vakcíny. Následně zde budou očkovat pouze děti do 15 let.

Zaregistrované zájemce o první či třetí posilovací dávku zdravotníci naočkují v nových prostorách. V příštím roce pak i všechny, kteří čekají na druhou dávku vakcíny.

Očkovací centrum bude v provozu ve všední dny od 07:20-10:40 hodin a 12:00-14:00 hodin. V SZZ Krnov bylo v posledních týdnech pravidelně naočkováno okolo 500 zájemců. „Jen v pondělí se k očkování zaregistrovalo přes 1000 lidí. Tito nově registrovaní budou naočkováni v příštích dnech již v nových prostorách,“ dodal Krušina.

Autor / zdroj: Jiří Krušina

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.