KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Nerezový bazén FRY Relax Centra Fryčovice.
FRY Relax Centrum nabízí odpočinek v bazénu, vířivce či sauně
Nerezový bazén FRY Relax Centra Fryčovice.  
Autor / zdroj foto: fryrelaxcentrum.cz

FRY Relax Centrum Fryčovice / Fryčovice

FRY Relax Centrum Fryčovice je vyhledávané především díky rodinné atmosféře. Návštěvníkům nabízí příjemný odpočinek v bazénu, vířivce či sauně.

Pro svou téměř rodinnou atmosféru se postupem času FRY Relax Centru Fryčovice stalo oblíbeným místem relaxace a odpočinku pro všechny věkové kategorie především z obce a jejího okolí. Vedle relaxačního koupelového bazénu se dvěma protiproudy, chrličem a perličkou, a vířivou vanou s hydromasážními tryskami, zde najdete velmi moderní squashový kurt s prosklenou zadní stěnou a příjemným diváckým zázemím.

Malá gymnastická tělocvična slouží především žákům zdejší školy, ale badmintonový kurt, který je součástí tělocvičny, dává možnost využít tyto prostory i široké veřejnosti. Horkovzdušná sauna je vybavena nerezovými elektrickými kamny. Saunová kabina i s vybavením je vyrobena z českého topolu.

Po saunovací proceduře se mohou návštěvníci ochladit ve venkovním ochlazovavcím bazénku a relaxovat v prostorné odpočívárně. Veškerý provoz centra je řízen z recepce, která je srdcem celého areálu. Podlahové topení a moderní vzduchotechnické zařízení udržuje ve všech prostorách optimální hodnoty, které jsou monitorovány a kontrolovány obsluhou.

V recepci se můžete občerstvit a posedět v příjemném prostředí, jehož atmosféru doplňuje originální výzdoba – ručně vypracovaná keramická mozaika. Originální druh výzdoby stěn můžete vidět rovněž v bazénové hale a nově i na vstupním schodišti ze školy. 

Bazén
Nerezový koupelový bazén ve Fryčovicích je určen pro relaxaci nejen školních dětí, ale rovněž pro širokou veřejnost. Jeho rozměry jsou 12 × 5 metru, hloubka 1,3 metru a kapacita 15 lidí. Je vybaven dvěma protiproudy, chrličem vody, perličkou i podvodním osvětlením. Součástí bazénové haly je rovněž vířivá vana pro 8 lidí.

V bazénu rovněž probíhají i další sportovní aktivity, např. vodní aerobic, plavání batolat a další. 

Sauna
Původní sauna byla zhotovena ze skandinávského smrku. Lavice, opěrky a další součásti sauny, které přicházejí do styku s lidskou pokožkou, byly zhotoveny z africké vrby abachi.

V roce 2012 došlo k celkové rekonstrukci saunové kabiny a jejího příslušenství.

Celý interiér sauny byl nově zhotoven z českého topolu. Stará saunová kamna ve Fryčovicích vyměnili za moderní kamna se speciální řídící jednotkou Grifin. Rovněž bylo nainstalováno osvětlení Carritti s optickými vlákny. 

Více informací najdete na webu fryrelaxcentrum.cz.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.