KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Vodní svět!!! Čapkárna.
Čapkárna nabízí zajímavý zážitek prostřednictvím vodní jeskyně. Ke skákání slouží skokanské prkno
Vodní svět!!! Čapkárna.  
Autor / zdroj foto: sareza.cz

Vodní svět!!! Čapkárna / Ostrava - Moravská Ostrava

Vodní svět!!! Čapkárna nabízí návštěvníkům mimo jiné nevšední zážitek prostřednictvím vodní jeskyně. K dispozici je i pružné skokanské prkno, které je součástí 25 metrů dlouhého bazénu.

V bazénovém centru se můžete za jednu cenu bavit na mnoho způsobů. Můžete začít 25 metrů dlouhým bazénem, jehož součástí je také skokanské prkno (skáče se jen pod dohledem plavčíka) a dětské brouzdaliště.  Pro trochu adrenalinu si můžete zajít na 100 metrů dlouhý tobogán a k vodním hrátkám nebo odpočinku báječně poslouží vodní jeskyně. To vše máte k dispozici za jednu cenu. 

Bazén
Bazén o rozloze 25 x 12,5 metru má k dispozici šest plaveckých drah a je rozdělen na část pro neplavce (hloubka 115 – 165 cm) a část pro plavce (hloubka 375 cm). Pro kondiční plavání můžete využít pronájmu plavecké dráhy. Podél jedné délky bazénu můžete mezi plaváním a dováděním ve vodě odpočívat na příjemném posezení s unikátním výhledem na venkovní terasu a koupaliště. 

Tobogán
Součástí bazénového centra je 100 metrový tobogán, který vám nabízí adrenalinovou jízdu. Je doplněn o zajímavé světelné efekty – střídavě projíždíte úplnou tmou nebo podmořským světem. Tuto atrakci si hojně užívají nejen děti, ale také dospělí. 

Skokanské prkno
Pružné skokanské prkno s elegantním a účinným protiskluzovým povrchem najdete v 25 metrovém bazénu. Skákání je dovoleno pouze pod dohledem plavčíka a ve chvíli, kdy svým skákáním nebudete narušovat plavání a zábavu ostatních návštěvníků. 

Vodní jeskyně
Nevšední zážitek nabízí Čapkárna prostřednictvím vodní jeskyně, ve které se můžete schovat v různých zákoutích s vodními atrakcemi. Ty vybízí někdy k odpočinku a někdy k zábavě. Na bezpečí celého prostoru dohlíží plavčík díky zabudovaným kamerám. Vstup do jeskyně je součástí vstupného do bazénového centra.

Atrakce ve vodní jeskyni:
– prostor se vzduchovými lehátky
– hydromasážní prostor pro 6 osob (vodní lůžko s masážním proudem vody)
– prostor se vzduchovými gejzíry 

Dětské brouzdaliště
Při vašich vodních radovánkách nezapomněli na Čapkárně na ty nejmenší. V blízkosti 25 metrového bazénu je dětské brouzdaliště s hloubkou 30 centimetrů. Dětem určitě udělá radost skluzavka a vodní hříbek. 

Bezbariérový přístup
V areálu Vodní svět!!! Čapkárna je bezbariérový přístup k pokladnám zajištěn výtahem přímo z venkovních prostor. Dále se dostanete na jedné úrovni k pokladnám, do šaten a sprch. Pomocí schodišťové plošiny se dostanete k bazénu. Vstup do vody a z vody umožňuje speciální JOB vozík, a to za asistence plavčíka. 

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.sareza.cz/vodni-svet/bazenove-centrum/

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.