KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Městské koupaliště ve Vratimově.
Koupaliště ve Vratimově láká především na klidné prostředí
Městské koupaliště ve Vratimově.  
Autor / zdroj foto: vratimov.cz

Městské koupaliště Vratimov / Vratimov

Městské koupaliště ve Vratimově nabízí v létě relaxační bazén i dětský bazén v podobě brouzdaliště. K odpočinku a opalování slouží dostatek travnaté plochy.

Městské koupaliště ve Vratimově je sezónním plavecko-relaxačním areálem, který disponuje relaxačním bazénem s virpulovými tryskami, dětským bazénem, brouzdalištěm, brodítky, vodními a vzduchovými atrakcemi. K odpočinku a opalování slouží dostatek travnaté plochy. 

Relaxační bazén
Jedná se o celonerezový bazén nepravidelného tvaru, s vodní plochou přibližně 645 metrů čtverečních. Hloubka bazénu je proměnlivá od 90 do 190 centimetrů. Přelivný žlábek je po celém obvodu bazénu. Bazén je dále vybaven dnou perličkovou masáží, masážní lavicí, stěnovou masáží, vodním hřibem chrličem. Vstup do bazénu je zajištěn přes schodiště se zábradlím z nerezové oceli. 

Dětský bazén – brouzdaliště
Jedná se o dvouúrovňový celonerezový bazén oktagonového tvaru, s vodní plochou přibližně 41 metrů čtverečních. Hloubka bazénu je proměnlivá od 15 do 35 centimetrů. Přelivný žlábek je po celém obvodu bazénu. 

Na vratimovském koupališti každý den plavčík nebo správce kontroluje kvalitu vody. 

Více informací včetně aktuální provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.vratimov.cz/mesto/kultura-a-sport/koupaliste/

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.