KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Aquapark v Kravařích.
Aquapark Kravaře nabízí útulné prostředí, kde si odpočne celá rodina
Aquapark v Kravařích.  
Autor / zdroj foto: aquapark-kravare.cz

Aquapark Kravaře / Kravaře

Aquapark v Kravařích je samostatnou částí sportovního komplexu Buly Aréna. Jeho největší atrakcí je pětašedesát metrů dlouhý tobogán, který vede venkovními prostory.

Aquapark v Kravařích nabízí svým návštěvníkům možnost aktivně odpočívat ve vodě. Plavci si přijdou na své díky dvěma drahám pětadvacet metrů dlouhého plaveckého bazénu, na jehož jedné straně jsou i dva startovací bloky. Relaxační bazén je vybavený vodními chrliči i perličkovou koupelí. Největší atrakcí je pětašedesát metrů dlouhý tobogán, který je vedený venkovním prostorem.

V Aquaparku Kravaře je také divoká řeka, Whirlpool, masážní lehátka, lavice, bublery a dva dětské bazény. V 1. podlaží areálu naleznete saunu, páru i masáže. Jednou týdně si můžete zacvičit aquaaerobik pod vedením zkušené lektorky. 

Finská sauna
Mezi hlavní výhody finské sauny patří posílení vlastních obranných sil organismu, péče o pleť a navození přirozené fyzické a psychické rovnováhy.

Parní sauna
Parní sauna je stejně ozdravující jako příjemná. Je doporučována při léčbě a prevenci dýchacích cest, astmatu, revmatismu, nachlazení, přetížení svalů a poruch prokrvení.

Vířivka
Vířivka v Aquaparku Kravaře vám kdykoliv poskytne jedinečnou hydromasáž celého těla, duševní i fyzickou terapii a maximální uvolnění. 

Více informací včetně provozní doby a cen vstupného najdete na webu www.aquapark-kravare.cz.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.