KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Městské koupaliště v Příboře.
Koupaliště v Příboře je napouštěno pitnou vodou. Umožňuje ubytování přímo v jeho areálu
Městské koupaliště v Příboře.  
Autor / zdroj foto: archiv koupaliště Příbor

Městské koupaliště Příbor / Příbor

Příborské koupaliště se nachází v překrásné přírodě v místní části Příbor-Véska. Návštěvníkům nabízí dva bazény o velikostech 50×21×1,6m (velký) a 6×5×0,6m (malý). Jsou napouštěny pitnou vodou a patří mezi nejčistší na severní Moravě. K dispozici jsou velké nafukovací atrakce, ale také minigolfové hřiště, venkovní grily a ohniště, chatky i místa pro stany a karavany.

Sezóna na koupališti začíná od 1. června a končí začátkem září. Návštěvníci mohou využívat areálu denně od 9 do 21 hodin a v srpnu od 9 do 20 hodin.

Součástí areálu koupaliště jsou chatky, penzion, stanová místa s přípojkami elektřiny pro stany a v neposlední řadě i prostor pro maximálně čtyři karavany. K dispozici je také sociální zařízení uzpůsobené i tělesně postiženým návštěvníkům a vozíčkářům.

V areálu koupaliště je také informační turistický stánek, který dokáže zajistit spoustu služeb ke zpříjemnění volných chvil návštěvníků. Nabízí průvodcovské služby, školní výlety na klíč, tipy na výlety, prodává pohlednice, turistické známky či cyklomapy.

Každé léto pořádá koupaliště populární akci, při které se ti nejodvážnější mohou vydat na cyklistickém kole po kladině a přejet bazén na šířku. Nejšikovnější si s tímto úkolem dovedou poradit. Mnozí však skončí ve vodě. 

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Městského koupaliště Příbor

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.